×

Mějte k ruce igelitové sáčky

Občas se to stává. Pravda. Chodíte s nějakou drobností v ruce, jako splašení, protože Vás honí čas, a nevíte, kam s tím. Přece to nenecháte někde válet. Obzvláště tehdy, když se to může rozkutálet, nebo oschnout, nebo to může dokonce slétnout na zem. Někdy Vás ale čas nehoní a Vy přesto tápete, jak to zabalit, když je to tak titěrné, nebo neskladné.

sáčky

První pomoc s uskladněním je tu
V takových případech Vám mohou být nápomocny igelitové sáčky se zipem. Jsou skladné, lehké, a hlavně hned při ruce, když je nutně potřebujete. Ale co především? Jsou pevně zavřené, aby se Vám z nich nic nevysypalo. Máte takové doma, nebo na pracovišti?
Vezměte si hned několik situací, kdy je igelitový sáček se zipem Vaší záchranou.

  • Potřebujete podělit děti stejným dílem laskomin, protože jste jim to slíbili, až přijdete za nimi na zahradu? Cukrátka, která uložíte do průhledných igelitových sáčků se zipem, budou dětmi přivítána s radostí. Za prvé hned všechny děti uvidí, že každé z nich má stejně. To je důležité, aby se nehádaly! Nevysypou se jim na trávu, protože sáčky budou pevně uzavřeny. A nemusí je sníst hned, ale nechat si je na potom, aniž by se válely na zemi rozsypané.
  • Nebo jiný příklad. Nakoupíte si koření na dovolenou pod stanem. To je fajn, protože v sáčcích je koření o mnoho lehčí, než ve skleničkách na kořenky. A to se v batohu na zádech pozná hned! Ale co potom, až je u stanu otevřete? Vidíte? Skvělé igelitové sáčky se zipem zase oslaví svou účelnost. Jednoduše je přesypete do nich a pevně zipem uzavřete!

igelitové sáčky

  • A pokud budete mít tyto šikovné igelitové sáčky opatřené zipem v kabelce, můžete do nich uložit kancelářské drobnosti, které potřebujete přenést z místa A do místa B, aniž byste je později hledaly po dně kabelky. Jistotu, že se Vám nic nevysype, máte stoprocentní!

Tak co? Nepořídíte si je konečně i Vy?