×

Zábavná hra se světly

I přesto, že se již prázdniny blíží ke konci, tak ještě pár týdnů zbývá. V obchodech už sice mají nápisy a plakáty s heslem „zpátky do školy“, nabízí sešity, psací potřeby a vybavení, ale je to ještě vcelku daleko. Začátek školního roku těší jen málo dětí, a to většinou jen ty, které se těší na kamarády anebo je to jejich první školní rok. Je dobré zpříjemnit jim ještě pár zbývajících dní. Příkladem může být například vycestování do ciziny k moři. Nyní totiž můžete zakoupit last minute, za skvělé a výhodné ceny. K moři se těší i dospělí, a navíc si zde krásně užijete pohody, sluníčka, moře i dobrého jídla.

billboard-left(1)

Pokud však nemáte dostatek financí na to, abyste si mohli dovolit odjet, můžete využít služeb, nabídek a všeho možného, co se nachází v této republice. Jestliže jste vodní tvor, tak můžete se jít vykoupit a „zařádit si“ do nějakého vodního centra. Případně máte možnost si zajet k sousedům do Německa do jejich Tropical Islands. Můžete se tu i ubytovat. Autem to není daleko. Jen je dobré si pořídit dálniční známku.

Pokud se vody straníte, využijte nějakou „sušší“ zábavu, jako je například laser game v Praze 9 https://www.lazerfunpraha.cz/cs/kontakt/. Zde je možnost, že si může zahrát celá skupina. Takže pozvěte kamarády. Hrát mohou mladí i dospělí dohromady. Dostanete na sebe vestu, která bude svítit a rozdělíte se do týmů. Cílem hry je „zastřelit“ pomocí laserové pistole všechny své protihráče. Vyhrává ta skupina, kde zůstane alespoň jeden „přeživší“, kterému bude stále svítit cesta.
Bolesti se bát nemusíte, jedná se pouze o světelné „postřelení“, které schytá Vaše vesta. Po zásahu se pouze zhasne a tím vypadáváte ze hry a můžete jen dále fandit svému týmu.

skupina-mensi

Nic ještě nekončí a zbývá mnoho dnů. Tyto dny byste měli dohnat s Vaší rodinou to, co jste ještě nestihli. Nebojte se tedy na poslední chvíli zahledat na internetu nějaké atrakce, akce nebo jiné formy legrace, které ještě v pohodě stíháte podniknout.